На що варто зважати, готуючись до тестування
1 лютого розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року.
Випускники вже ознайомилися з Умовами прийому до закладів вищої освіти, визначилися з переліком тестувань, які проходитимуть у травні – червні, та активно готуються до важливих випробувань у їхньому житті – випускних і вступних іспитів.
Як підготуватися й успішно пройти ЗНО та які ресурси можуть бути корисними для майбутніх учасників тестування?
Передусім варто ознайомитися з матеріалами розділу «Підготовка. ЗНО-2022», тут подано докладний опис усіх предметів ЗНО:
- за якою програмою потрібно готуватися;
- зі скількох тестових завдань складається сертифікаційна робота;
- скільки часу відведено на тест;
- як оцінюють різні типи завдань.
Для тренування доречно використовувати тести минулих років, розміщені в розділі «Підготовка. Тести минулих років», де їх згруповано за предметами й роками. Виконання завдань сертифікаційних робіт попередніх років не тільки дає змогу діагностувати рівень набутих компетентностей, а й повправлятися у виконанні різних типів тестових завдань, допоможе виробити власну стратегію ефективної роботи під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Для засвоєння і закріплення окремих тем стануть у пригоді короткі тематичні онлайн-тести, розміщені на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
Щоб не розгубитися у вирі інформації, не зайвим буде ознайомитися з Путівником учасника ЗНО — своєрідним довідником, який дасть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути до, під час або після тестування.
Не варто залишати поза увагою і відеоматеріали, розміщені на YouTube-каналі Українського центру. З них ви дізнаєтеся, які обов’язкові предмети ДПА, як зареєструватися для участі в ЗНО і в які терміни, на що варто звернути увагу під час реєстрації кожній категорії учасників, як відбувається ЗНО, отримаєте поради експертів щодо особливостей виконання завдань сертифікаційних робіт.
ЗНО-2022: ви запитуєте — ми відповідаємо
Як зареєструватися для участі в ЗНО-2022
Підготовка до ЗНО-2022: українська мова і література
Підготовка до ЗНО-2022: історія України
Підготовка до ЗНО-2022: англійська мова
Підготовка до ЗНО-2022: німецька мова
Підготовка до ЗНО-2022: французька мова
Підготовка до ЗНО-2022: іспанська мова
Підготовка до ЗНО-2022: математика
Підготовка до ЗНО-2022: біологія
Підготовка до ЗНО-2022: географія
Підготовка до ЗНО-2022: фізика
Підготовка до ЗНО-2022: хімія
|