Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ЗВО
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
7 лютого 2015 р. Всi новини

До уваги студентів! МЗС Румунії виділено 85 стипендій для безкоштовного навчання

 

 

МЗС Румунії виділено 85 стипендій для студентів із зарубіжних країн, що не є членами ЄС для безкоштовного  навчання у  2015-2016 навчальному році  у вищих навчальних закладах Румунії.

Навчання проводитиметься за такими спеціальностями як економіка, фінанси, сільське господарство, медицина, мистецтво, журналістика, політичні та суспільні науки.

Румунська сторона сплачує  студентам  I-IV курсів стипендію в розмірі 65 євро,  магістрам - 75 євро та аспірантам - 85 євро. Крім цього, всі стипендіати забезпечуються безкоштовними місцями в гуртожитках.

Обов'язковою умовою навчання в румунських ВНЗ є володіння  румунською мовою. У разі, якщо кандидат не володіє румунською мовою  він може бути зарахований на річні мовні підготовчі курси.

Особи, зацікавлені в отриманні вищої освіти в Румунії мають до 05.03.2015 p. надіслати до Міністерства комплект необхідних документів, який повинен містити:

1. Заповнений формуляр заяви для занесення до списку стипендіатів для отримання освіти в Румунії (додається, на 7 арк.).

2. Заповнений формуляр заяви для отримання листа про включення до списку стипендіатів для отримання освіти в Румунії (додається, на 2 арк.).

3. Легалізовані копії документів про освіту (із легалізованими перекладами).

4. Легалізовану копію свідоцтва про народження та її легалізований переклад.

5. Легалізовану копію паспорта.

6. Медичну довідку про стан здоров'я.

7. Автобіографію.

8. 4 фотокартки паспортного формату.

Надсилати електронні версії документів необхідно на електронну пошту Міністерства ukrainemon@gmail.com, а також у паперовому варіанті на адресу: проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, України (до Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції).

Більш детальну інформацію про умови навчання в Румунії та список відповідних румунських ВНЗ можна отримати румунською,  англійською  та французькою мовами на сайті: http://www.mae.ro/node/1794.

Румунська сторона має повідомити до 25.06.2015 p.  про зарахування того чи іншого кандидата до вищого навчального закладу  Румунії.

 

  

За матеріалами: МОН