Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ЗВО
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигацииГоловна сторiнка / Предмети

Вступне слово

Шановний абітурієнте!

Ця сторінка сайта адресована всім, хто має намір складати зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) 2023 року, адже тестування з української мови і літератури є обов’язковим.

Ми розуміємо Вашу стурбованість щодо серйозного життєвого випробування та прагнемо допомогти Вам у підготовці до складання ЗНО. Радимо відразу зрозуміти: в тесті ЗНО з української мови і літератури не буде жодного завдання, що виходитиме за межі шкільної програми. Але це не означає, що готуватися до тестування не треба. Навпаки! Ваша підготовка має полягати в сумлінному, цілеспрямованому й чітко зорганізованому повторенні всього матеріалу, винесеного на ЗНО.

Саме задля цього створений наш сайт. Ми пропонуємо Вам почати роботу з перевірки рівня своїх знань і вмінь. Для цього виконайте пробний (діагностичний) тест, створений за зразком реального тесту ЗНО. Погляньте, які завдання Ви зробили правильно, а в яких помилилися. Уважно прочитайте обґрунтування відповіді до кожного завдання. Ознайомтеся зі списком підручників і посібників, що скерує Вас до потрібних матеріалів для повторення. І ставайте до роботи!

Знаючи свій рівень, підвищуйте його до щонайвищого. Для цього на нашому сайті створено 6 тематичних тестів з окремих блоків програми ЗНО з української мови і літератури. Опрацьовуючи один за одним ці тематичні тести, ретельно виконуйте кожне завдання, перевіряйте відповіді, читайте коментарі й заповнюйте прогалини своїх знань, користуючись рекомендованими нами підручниками та посібниками.

Будьте чесними перед собою! Ще і ще раз перечитуйте незрозумілий матеріал, повертайтеся до завдань, які Ви ще не змогли здолати, набивайте руку на виконанні тесту. Не забувайте про роботу над власним висловленням – наш сайт також Вам у цьому допоможе.

Насамкінець навчального курсу пропонуємо Вам контрольний тест у форматі ЗНО–2023 – «бойове випробування» перед справжнім тестуванням.

До програми навчальних курсiв по кожному з предметiв включено рекомендації щодо специфіки проведення та підготовки до зовнішнього оцінювання з кожного предмета. Крім цього, придбавши курс, Ви отримаєте вичерпний перелік джерел літератури, навчальних посібників і підручників, які стануть у нагоді при самопідготовці.

Натхненної Вам праці й успішного вступу до вищого навчального закладу! З нашим сайтом усе цілком реально!