Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
15 жовтня 2012 р. Всi новини

Безкоштовна online підготовка до ЗНО 2013 на порталі «Абітурієнт»!

Акція для учнів чиї школи використовують інформаційний простір «Моя Освіта»

З 5 листопада 2012 р. діє акційна пропозиція за якою учні, чиї школи користуються інформаційним простором «Моя Освіта», отримують безкоштовний доступ до двох комплектів тестів на порталі «Абітурієнт-2013». Учні обирають тести індивідуально за власним бажанням.

Переваги акції «Безкоштовна online підготовка до ЗНО 2013 на порталі Абітурієнт!»:

  • Для учнів. Акція від інформаційного простору «Моя Освіта» – це безкоштовний он-лайн доступ до 2 комплектів тестів, що надають можливість підготуватися і скласти ЗНО-2013 з найкращим результатом.
  • Для вчителів. Унікальні безкоштовні тести на порталі «Абітурієнт-2013» дозволяють оцінити рівень підготовки учнів до тестів ЗНО-2013, виявити проблеми у засвоєнні матеріалу і отримати рекомендації стосовно розділів навчальної програми, що потребують додаткового опрацьовування.
  • Для батьків. Акційна пропозиція від інформаційного простору «Моя Освіта» надає батькам школярів можливість у зручний для них час безкоштовно контролювати процес підготовки до ЗНО 2013.

Умови акції

  1. Адміністрація школи розміщує успішність учнів он-лайн на інформаційному просторі «Моя Освіта».
  2. Всі вчителі та учні школи, що виконує умови п. 1, отримують на порталі «Абітурієнт-2013» можливість обрати для себе за власним бажанням два повних комплекти тестів з розгорнутими відповідями.
  3. Доступ до комплекту тестів активується не водночас, а за розкладом. Дата активації складових визначається одразу після он-лайн реєстрації на користування обраним комплектом тестів.
  4. Коли дата активації наступної частини комплекту стає актуальною - Користувачі отримують повідомлення на електронну пошту.
  5. Результати проходження тестів зберігаються на відповідних власних сторінках користувачів інформаційного простору «Моя Освіта». Батькам учнів надається можливість перевірити ці результати у зручний для них час.