Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ЗВО
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигацииГоловна сторiнка / Довідка

Шановні абітурієнти! Шановні батьки!

Інформація в цьому роздiлi допоможе Вам розібратися у розмаїтті функцій та опцій програми «Абітурієнт» та буде корисною при складанні індивідуальної програми підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

У розділі Довідка Ви маєте можливість детально ознайомитись з видами тестів і типами курсів. Розділ Види тестів містить опис тестів, які запропоновані у програмі «Абітурієнт». У даному розділі Ви дізнаєтесь, як різняться тести та основне їх спрямування. Крім того, Ви отримаєте інформацію про те, як пройти певний тест, та що Вас очікує після проходження тестування.

У розділі Типи курсів ми пропонуємо інформацію про опції курсу. Різноманітність типів курсів дає Вам можливість складати власну програму підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Кожен курс нашої програми є корисним і важливим. Їх опис наведено в розділі Типи курсів.

Зверніть увагу на розділ Виконання завдань. У даному розділі показані всі можливі варіанти завдань, які є в нашій програмі та завданнях зовнішнього незалежного оцінювання. На прикладах ми пояснюємо, як треба виконувати завдання, як записувати відповіді. Одним з важливих моментів при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання є написання власного висловлення з української мови. Ми пропонуємо зразок написання власного висловлення з української мови та звертаємо Вашу увагу на те, що Ви маєте можливість надіслати нам написане від руки творче завдання (власне висловлення) з української мови.

Одним з важливих розділів нашої програми є розділ Оцінка завдань. Від того, яку кількість балів Ви наберете при виконанні завдань зовнішнього незалежного оцінювання, залежить ваше майбутнє. Уважно прочитайте цей розділ. Оцінка завдань у програмі «Абітурієнт» відповідає системі оцінювання ЗНО-2024.

З програмою «Абітурієнт» Ви, крок за кроком, навчитесь проходити тестування з навчальних предметів та зможете автоматично виконувати завдання по зовнішньому незалежному оцінюванню.

Багато важливого та цікавого Ви дізнаєтеся в розділі Корисна інформація.

Для успішної підготовки та здачі зовнішнього незалежного оцінювання Вам допоможе інформація в розділі Поради психолога, яка налаштує Вас на позитив та надасть Вам упевненості й натхнення.

Будьте уважні, наполегливі й помірковані, крокуйте до успіху!