Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
26 серпня 2015 р. Всi новини

МОН співпрацюватиме з ВБФ «Українська правнича фундація» у галузі професійної освіти

 

26 серпня 2015 року заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський та директор Всеукраїнського благодійного фонду «Українська правнича фундація» Костянтин Мазур підписали Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння у галузі професійної освіти.

У церемонії підписання також взяли участь керівник благодійної програми «Освітні програми» Ірина Войтюк та заступник директора департаменту професійно-технічної освіти МОН Вікторія Карбишева.

Під час заходу заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський зазначив, що Міністерством вже розроблено законопроект «Про професійну освіту», який удосконалює діючі механізми управління професійно-технічною освітою за європейськими стандартами, та наголосив на важливості співпраці у напрямі реалізації національних та регіональних програм української системи професійної з експертами з країн-членів ЄС.

Відповідно до підписаного Меморандуму ВБФ «Українська правнича фундація» здійснюватиме дослідження рамок Європасу (Europass), встановлених державами-членами ЄС для створення умов мобільності робочої сили у межах ЄС та можливість його запровадження в Україні.

Міністерство освіти і науки та Всеукраїнський благодійний фонд «Українська правнича фундація» сприятимуть експертам з країн-членів ЄС у проведенні спільних програм і проектів на національному та регіональному рівнях, а також надаватимуть консультаційну підтримку з питань належної організації запланованих заходів для учнів, педагогічних працівників, керівників у сфері професійної освіти.

Довідково:

«Українська Правнича Фундація» була заснована у травні 1992 року як Всеукраїнський благодійний фонд. Головна мета Фонду полягає у сприянні утвердженню, збереженню та розвиткові загальнолюдських і національних цінностей, розбудові України як держави, керованої верховенством права, вдосконалення правничої системи, утвердження гідності професії правника та відродження наукових і освітянських традицій української школи права. Правнича Фундація є неприбутковою неурядовою організацією.

    

 

За матеріалами: МОН