Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
10 лютого 2016 р. Всi новини

У трьох областях визначили переможців ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016»

 

В Одеській, Волинській та Житомирській областях завершився другий (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016».

Конкурсантів та членів журі приймали учнівські та педагогічні колективи кращих навчальних закладів міст Одеса, Луцьк і Житомир, де було забезпечено все необхідне для успішного проведення конкурсу.

Тестування з фахової майстерності, педагогіки і психології, оцінювання Інтернет-ресурсів учителів, захист творчого завдання, проведення майстер-класів та конкурсного уроку засвідчили високий рівень підготовки вчителів, гарні знання сучасних технологій навчання, уміння доцільно й коректно використовувати на уроках інформаційно-комунікаційні технології.

Усі конкурсанти виявили високий рівень професіоналізму і творчий підхід до вирішення складних проблем навчання, виховання підростаючого покоління.

Члени журі за підсумками другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016» визначили переможців у номінаціях «Математика», «Захист Вітчизни», «Історія» та «Англійська мова».

Інформацію про перебіг та результати проведення другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016» можна знайти на сайтах обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти: https://sites.google.com/site/ucitelroku2016/peremozci; http://ooiuv.odessaedu.net/uk/site/news/view/id/34; http://vippo.org.ua/view_news.php?id=1391

Впевнені, що переможці обласного туру гідно представлятимуть області на третьому (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016».

 

  

За матеріалами: МОН