Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ЗВО
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
17 травня 2016 р. Всi новини

Верховна Рада підтримала законопроект щодо збільшення бюджетних видатків на проведення ЗНО

 

17 травня 2016 року Верховна Рада України підтримала виділення додаткових 30 млн грн на ЗНО, ухваливши проект Закону «Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік»  в цілому щодо збільшення видатків на проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Законопроект підтримали 235 народних депутатів.

Законом вносяться зміни до додатків № 3 «Розподіл видатків Державного бюджету» та № 6 «Міжбюджетні трансфери (базова та реверсна дотації, освітня та медична субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам) на 2016 рік», згідно яких збільшено на 30 млн  гривень видатки Міністерству освіти і науки України.

Видатки будуть спрямовані на бюджетну програму «Здійснення зовнішнього оцінювання та моніторинг якості освіти Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами». Виділені кошти підуть на оплату праці педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців, які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Нагадаємо, що 5 травня 2016 року на засіданні Уряду була схвалена пропозиція Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич щодо виділення додаткових коштів на проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Лілія Гриневич тоді пояснила, що в бюджет-2016 року була закладена лише половина необхідних коштів для повноцінного проведення ЗНО і цих коштів недостатньо для залучення достатньої кількості вчителів та педагогічних працівників для дотримання всіх процедур і якісної перевірки робіт. Законопроект кабміном був підтриманий і внесений до Верховної ради, де сьогодні був проголосований.   

Проект Закону http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=58864

 

За матеріалами: МОН