Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
8 липня 2016 р. Всi новини

Міносвіти пропонує навчання у молодшій школі без оцінок

 

У Міністерстві освіти пропонують зміни, які передбачають, що у молодшій школі діти будуть навчатися без оцінок, а старша школа триватиме до 12-го класу. Також освітяни обіцяють збільшити кількість іноземних мов, математичних та природничих предметів.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич спеціально для ZIK.

«Ми маємо розробити новий зміст шкільної освіти та частково перепрофілювати вчителів. Так, за нашими планами в 1-й клас нової української школи діти підуть у 2018—2019 навчальному році», – пояснила Лілія Гриневич.

Також діти, які прийдуть в школу з нового начального року, будуть вже навчатися за скорегованими програмами, додала міністр. Навчання не зміниться кардинально, як, наприклад, програма для нової школи.

«Ми пропонуємо повністю прибрати оцінювання для учнів початкової школи.  Ми вважаємо, що і в другому, і в третьому класі ще не варто оцінювати школярів», – зазначила Лілія Гриневич.

Ще одне обмеження має стосуватись кількості домашніх завдань. Зокрема, учні початкових класів не повинні мати більше письмових домашніх завдань, ніж вони мали у навчальному класі.

Також міністр наголосила на важливості фінансування, адже наразі Міністерству значно бракує коштів.

«У нас були часи, коли ми на освіту давали понад 7% ВВП, потім 6,5%. А от цього року частка становить лише 5,02% ВВП. Зрозуміло, що в нас є недофінансування освітянської сфери і нам необхідно підвищувати соціальний статус вчителів», – підсумувала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

 

 

За матеріалами: ZIK