Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ЗВО
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
23 липня 2016 р. Всi новини

Усім, хто здає ЗНО з “ПРАВА”: УВАЖНО перевірте свій пункт тестування

 

Усі абітурієнти, що здаватимуть ЗНО за спеціальністю “ПРАВО” (081), повинні уважно перевірити, в якому пункті тестування вони здаватимуть іспит.

Усі дані, включаючи імена абітурієнтів, номер екзаменаційного листка,  назву та адресу пункту тестування, де абітурієнт проходитиме іспит, можна перевірити на сайті МОН.

“Оскільки ЗНО за спеціальністю “Право” – це пілотний проект, технології ще напрацьовуються. Через це в деяких приймальних комісіях виникли складнощі з правильним оформленням документів. На сьогодні усі непорозуміння усунено, але ми просимо абітурієнтів, що складатимуть цей іспит, дуже уважно перевірити, в якому пункті тестування вони мають проходити тест, а також дані свого екзаменаційного листка”, - пояснює Перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун.

Найбільш уважними слід бути тим вступникам, які отримали одразу два екзаменаційні листки від приймальних комісій для здачі цього тесту. За кожним абітурієнтом закріплена  можливість пройти тест лише в одному пункті тестування. Таким чином, якщо у вступника на руках є одразу два екзаменаційні листки з різними адресами пунктів, один з них – недійсний, абітурієнт в будь-якому випадку не зможе по ньому здати тест.

Екзаменаційний листок – вхідний квиток на тестування, тому після того, як абітурієнт перевірить, в якому пункті тестування йому належить здавати іспит, він повинен вибрати листок з відповідною назвою та адресою пункту тестування.

Також важливо звернути увагу, чи стоїть печатка на фото в екзаменаційному листку. Якщо на фото печатки нема – абітурієнт повинен звернутися до приймальної комісії, що видавала екзаменаційний листок. Поставити печатку на фото також можна в день тестування у пункті, де абітурієнт здаватиме іспит, але для цього потрібно буде прийти на місце трохи раніше, щоб встигнути до початку тесту.

Довідково: ЗНО за спеціальністю “Право” для вступу на магістратуру – це пілотний проект, в цьому році він проводитиметься вперше. Іспит складатиметься з блоків – «Право» і «Англійська мова».

Вступні випробування відбудуться 23 липня 2016 року о 10:00. Для складання тесту абітурієнт має з’явитися в належний пункт тестування не пізніше 9.50, тобто за десять хвилин до початку тесту.

При собі абітурієнт обов’язково повинен мати:

 • паспорт;
 • екзаменаційний листок.

Також, правилами дозволено звяти з собою воду в прозорій пляшці.

 Усе інше приладдя, необхідне для успішного складання тесту, буде знаходитися на місці. Нічого, окрім паспорту, екзаменаційного листка та прозорої пляшки води, абітурієнт з собою на тестування брати не може.

Тест з права містить блок з юридичних дисциплін та загальних правничих компетентностей. Тест з англійської мови можуть не складати ті вступники, які вивчали іншу іноземні мову під час навчання на бакалавраті і не виявили бажання складати англійську мову в порядку експерименту. Ці вступники складають іноземну мову у ВНЗ.

Участь у проведенні тестування беруть наступні виші:

 • Київський національний університет ім. Тараса Шевченка; 
 • Львівський національний університет України; 
 • Міжнародний університет розвитку людини "Україна";
 • Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут»; 
 • Національний університет «Києво-Могилянська академія»; 
 • Національний університет «Одеська юридична академія»;
 • Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, 
 • Одеський національний морський університет, 
 • Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича.

 

 

 

За матеріалами: МОН