Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
2 жовтня 2016 р. Всi новини

Президент наголошує щодо важливості покращення якості освіти в селах

 

Президент отметил недопустимость ситуации, когда один учитель в школе преподает несколько предметов

Президент Петро Порошенко наголосив на неприпустимості ситуації, коли один учитель в школі викладає кілька предметів. Про це він сказав на зустрічі з переможцями всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2016" з нагоди Дня працівників освіти, – повідомляє прес-служба глави держави.

"Глава держави наголосив на важливості покращення якості освіти, в тому числі в сільські місцевості. Президент наголосив на неприпустимості ситуації, коли один учитель викладає декілька предметів", – йдеться в повідомленні.

Президент також розповів, що зараз ведеться робота з участю Міністерства освіти, благодійних організацій для забезпечення шкіл ще 26 тисяч комп'ютерів.

"Повинні знайти гідну відповідь, щоб кожен учень сільської школи мав можливість отримувати якісну освіту", – підкреслив Порошенко.

Також глава держави зазначив, важливість професії педагогів, адже випускники все життя пам'ятають своїх вчителів. "Пригадую своїх вчителів фізики, математики, мови, хімії. Скільки років б не минуло, це завжди залишається в серці. Талановитого вчителя пам'ятаєш все своє життя", – поділився президент.

Порошенко подякував вчителям за якісне виховання молодого покоління українців і розповів, що під час зустрічі з однолітками незалежності України переконався, що молоді українці виховані без отрути радянської пропаганди і є справжніми українцями.

  

 

За матеріалами: Сегодня