Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
11 листопада 2016 р. Всi новини

“Нашій країні необхідний потенціал молодого покоління науковців”, - Лілія Гриневич на врученні стипендій Президента України

 

Протягом 20 століття Україна втратила більшу частину своєї еліти, тому у своєму подальшому розвитку наша держава мусить покладатися на нове покоління, яскравими представниками якого є переможці Всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Про це заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час вручення стипендій Президента України для переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

“У листі до свого сина Альберт Енштейн писав, що життя схоже на велосипед – потрібно постійно рухатись, щоб не втратити рівновагу. Тому я щиро зичу вам постійного руху, ніколи не зупинятися на шляху до свого успіху. І пам’ятайте, тим, що вам вручається Президентська стипендія, ви вже довели, що в середині вас є вличезний талант, а далі важлива лише постійна праця над собою. Ми, зі свого боку, будемо підтримувати вас на цьому шляху”, - звернулася до стипендіатів Лілія Гриневич.

В рамках заходу Міністр освіти і науки України особисто вручила  дипломи переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Загалом стипендії Президента України отримали 270 школярів-геніїв з усієї України – майже по 15 тис. гривень на кожного. Таке матеріальне заохочення має стати суттєвим стимулом для дітей серйозно займатися наукою.

Також молодих науковців та переможців олімпіад привітали ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського» Михайло Згуровський та Президент Малої академії наук Станіслав Довгий.

Стипендії Президента України призначаються  Міністерством освіти і науки України  після  підведення   підсумків III етапу Всеукраїнського   конкурсу-захисту  науково-дослідницьких  робіт  учнів - членів  Малої  академії наук  України та IV етапу Всеукраїнських  учнівських  олімпіад  з  базових  навчальних  предметів  строком  на один рік. Загалом видається не більше 270 стипендій: 150 – для переможців Всеукраїнських олімпіад та 120 – для переможців Всеукраїнського   конкурсу-захисту  МАН.

  

За матеріалами: МОН