Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
3 грудня 2016 р. Всi новини

“Щоб покращити умови для розвитку дітей з синдромом аутизму нам потрібна співпраця з громадськістю”

 

Лілія Гриневич на підпиcанні Меморандуму з ГО “Дитина з майбутнім”

Для спільної роботи над вирішенням проблем, з якими стикаються діти з синдромом аутизму та їхні сім’ї, Міністерство освіти і науки України підписало Меморандум про співпрацю з Міжнародною громадською організацією “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім”. Процедура підписання відбулась сьогодні, 2 грудня, у залі Колегії МОН.

 “Вирішити проблеми, які зараз є у сфері роботи з дітьми з синдромом аутизма дуже важко. Ми прекрасно усвідомлюємо, що для цього потрібна співпраця не лише з системою освіти, чи системою охорони  здоров’я, а й системою соціальної допомоги  - це питання потрібно вирішувати комплексно.І я щиро дякую вам за ваше небайдуже сереце, за те, що ви готові системно допомагати дітям з синдромом аутизму”, - звернулася Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич до засновника Фонду «Дитина з майбутнім» Інни Сергієнко.

Меморандум про співпрацю  допоможе об'єднати зусилля в наданні соціально-психологічної, освітньої та юридичної допомоги сім'ям, в яких є люди з аутизмом, інтегрувати дітей з аутизмом в суспільство, сприятиме реалізації регіональних, місцевих та міжнародних програм, індивідуального навчання, виховних і корекційних процесів для цих дітей.

  

За матеріалами: МОН