Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
20 січня 2017 р. Всi новини

40 молодих спеціалістів з різних сфер прийдуть викладати в українські школи – МОН підписало меморандум з ГО «Навчай для України»

 

Міністерство освіти і науки України підтримуватиме проект ГО “Навчай для України»,  в рамках якого 40 молодих спеціалістів з різних сфер отримають педагогічні знання та навчатимуть дітей у звичайних українських школах.

Відповідний меморандум про співпрацю між МОН та громадською організацією було підписано сьогодні, 19 січня, у залі Колегії Міністерства освіти і науки України.

 “Я вважаю, що цей проект є дуже перспективним, він допоможе нам наблизити та взаємно інтегрувати школу та суспільство, адже саме через людей, які не залучені системи зараз, можна здійснити такі трансформації”, - зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

 Вона додала, що наразі в Міністерстві розробляється нова концепція педагогічної освіти, яка є необхідною для впровадження реформи “Нова українська школа”. Спеціалісти, що прийдуть в загальноосвітні заклади в рамках проекту, мають підтримати школи та дати їм поштовх до змін.

 Представники ГО «Навчай для України» розказали про свої успіхи у просуванні проекту. Зокрема вони уклали партнерську угоду з міжнародною мережею “Teach for All» («Навчай для всіх»), яка об’єднує організації в 41 країні світу, а також угоду про співпрацю з фондом Western NIS Enterprise Fund.

Щоб підготувати учасників програми до роботи в школах та їхньої педагогічної атестації громадська організація заручилася підтримкою Київського університету імені Бориса Грінченка.

“Для участі в пілотному проекті відібрано три області – Київську, Харківську та Львівську. Планується, що розподіл учасників буде рівномірним – приблизно по 13 учасників для кожного регіону”, - розказала представниця організації Світлана Осауленко.

 «Навчай для України» пропонує наступний підхід до покращення якості освіти в Україні:

-         відібрати для роботи вчителями найбільш талановиту молодь;

-         підготувати їх для ролі мотивуючих вчителів;

-         влаштувати їх на роботу з найбільшими потребами;

-         надавати їм активну підтримку протягом двох років;

-         зміцнити їх лідерський потенціал для покращення якості освіти в Україні.

Планується, що захід, присвячений офіційному запуску програми, відбудеться 9 лютого. Представники «Навчай для України» запросили Міністра освіти і науки долучитися  до цієї події. Співпрацю з ГО «Навчай для України» координуватиме заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

 

 

За матеріалами: МОН