Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
21 березня 2017 р. Всi новини

Укладено договір про закупівлю послуг з розробки програмного забезпечення для ЄДЕБО

 

ДП «Інфоресурс» та ПрАТ «Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій» (переможець відкритих торгів) підписали договір про закупівлю послуг з розробки програмного забезпечення, за допомогою якого функціонуватиме Єдина державна електронна база з питань освіти (ЄДЕБО).

Усі майнові, зокрема виключні, права інтелектуальної власності на програмне забезпечення з моменту його створення належатимуть державі в особі ДП «Інфоресурс».

Ціна договору становить 8млн 930тис грн, ПДВ – 1млн 786тис грн. Таким чином, загальна вартість Договору з урахуванням ПДВ становить 10млн 716тис грн. Слід зазначити, що завдяки процедурі відкритих торгів на закупівлі послуг з розробки програмного забезпечення вдалося заощадити понад 400тис гривень.

Граничний термін розробки програмного забезпечення – до 22 травня 2017 року.

За цим договором ПрАТ «Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій» також зобов’язується протягом року після завершення надання послуг щодо розробки програмного забезпечення для ЄДЕБО безкоштовно здійснювати його технічну підтримку.

ДП «Інфоресурс» розпочне оплату послуг з розробки програмного забезпечення з серпня 2017 року та здійснюватиме її щоквартально рівними частинами протягом двох років.

 

 

За матеріалами: МОН