Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
31 березня 2017 р. Всi новини

1 та 8 квітня відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання

  

У суботу, 1 квітня 2017 року, пройде пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Тестування розпочнеться об 11:00, а допуск до пунктів проведення триватиме з 10:15 до 10:50 та здійснюватиметься за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу), запрошенням.

Адреса пункту тестування вказана в запрошенні-реєстраційній картці, що розміщена в особистому кабінеті кожного учасника пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з інших предметів відбудеться 8 квітня.

Цьогоріч для учасників пробного оцінювання діятиме спеціальний онлайн сервіс, з допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс буде доступний з 1 квітня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах регіональних центрів.

Щоб отримати результат з певного навчального предмета, необхідно виконати такі кроки:

  •     за персональним номером і паролем увійти до сервісу визначення результатів;
  •     натиснути кнопку «Завантажити електронний бланк А» в особистому кабінеті;
  •     заповнити бланк А, перенісши до електронної форми відповіді, надані в бланку відповідей під час проходження пробного ЗНО;
  •     ознайомитися зі Схемою нарахування балів за виконання сертифікаційної роботи, розміщеною в інформаційному бюлетені, який учасники пробного ЗНО отримають у пункті проведення;
  •     самостійно визначити орієнтовну кількість балів за виконання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю;
  •     зазначити встановлений бал за результатами власного оцінювання, натиснувши кнопку «Завантажити електронний бланк Б».


Учасники пробного ЗНО зможуть вносити відповіді до сервісу впродовж чотирьох днів із дня проходження певного тестування.

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 08 квітня 2017 року, з інших навчальних предметів – 14 квітня. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

 

 

За матеріалами: УЦОЯО