Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ЗВО
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
25 квітня 2017 р. Всi новини

Прес-конференція «Підсумки реєстрації та подальші етапи проведення ЗНО-2017»

 

У четвер 27 квітня о 9:30 в залі засідання колегії Міністерства освіти і науки України відбудеться прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти щодо підсумків реєстрації для участі в ЗНО-2017 та проведення наступних етапів зовнішнього незалежного оцінювання.

Директор Українського центру Вадим Карандій поінформує про те, скільки потенційних абітурієнтів може взяти участь у вступній кампанії 2017 року, як відрізняється вибір предметів ЗНО цьогорічними учасниками в порівнянні з минулим роком, який з регіонів України має найбільше випускників, а отже охочих здобути вищу освіту.

Також під час прес-конференції директор Українського центру розповість про особливості реєстрації на додаткову сесію учасників антитерористичної операції та осіб, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, поінформує про графік проведення додаткової сесії ЗНО-2017.

Крім того, на прес-конференції буде поінформовано про спосіб і час оприлюднення запрошень-перепусток для цьогорічних учасників зовнішнього незалежного оцінювання.


 

 

За матеріалами: УЦОЯО