Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
24 травня 2017 р. Всi новини

25 травня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької, французької мов.

 

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00.

<b>Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів:</b>

- оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
- паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
- запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі відсутності Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, або пред’явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проведення ЗНО не допускається.

Радимо учасникам ЗНО ознайомитися з адресою проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, що зазначена в запрошенні-перепустці на інформаційних сторінках. Маршрути доїзду до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Рекомендуємо також мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Нагадуємо, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

На виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов відведено 120 хвилин. Загальна кількість завдань роботи – 43. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 56.

<b>Сертифікаційна робота складається з трьох частин:</b>

- Частина «Читання» містить 22 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання треба позначити в бланку відповідей А.
- Частина «Використання мови» містить 20 завдань. Відповіді на ці завдання треба позначити в бланку відповідей А.
- Частина «Письмо» містить одне завдання відкритої форми. Відповідь на це завдання треба записати в бланку відповідей Б.

Результат виконання завдань № 1–16, 23–32, 43 буде зараховано як державна підсумкова атестація.

 

 

 

За матеріалами: УЦОЯО