Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
30 вересня 2017 р. Всi новини

ЖДУ імені Івана Франка підписав угоду за програмою Еразмус +

 

Днями в.о.ректора ЖДУ імені Івана Франка Андрій Шевчук підписав угоду за програмою Еразмус + на реалізацію студентської та викладацької академічної мобільності з Краківською академією Ігнатіанум (Республіка Польща).

Це уже другий проект за програмою Еразмус+, який реалізуватиме ЖДУ імені Івана Франка. Перший університет отримав торік завдяки зусиллям кафедри германської мови та літератури Інституту іноземної філології.

Співпраця за програмою Європейського Союзу є надзвичайно важливою для українського вишу, адже дає можливість студентам і викладачам здобувати новий досвід, удосконалювати свої навички, знання іноземної мови, навички викладання іноземної мови, обмінюватися науковим досвідом з європейською академічною спільнотою.

За умовами угоди, яку підписали ЖДУ імені Івана Франка та Краківська академія Ігнатіанум (Республіка Польща), студенти-журналісти цілий другий семестр навчатимуться в Польщі, а викладачі тиждень читатимуть лекції. Також польські викладачі приїдуть до ЖДУ, аби поділитися своїм досвідом. Хто саме з франківців поїде до Краківської академії Ігнатіанум стане відомо після завершення конкурсного відбору.

1

До слова, підписана угода чинна до 2021 року і має перспективу реалізації проекту за кількома напрямами: освіта, соціальні науки, журналістика та інформація, соціальна робота.

 

 

 

За матеріалами: ЖДУ ім.І.Франка