Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
31 грудня 2017 р. Всi новини

Привітання з Новим рокомДорогі українці!

Вітаю вас з прийдешнім 2018 роком! Він приходить до нас, несучи нові виклики, завдання та можливості.

І я сподіваюся, що в новорічних та різдвяних святах ми зможемо почерпнути сили та натхнення, які допоможуть здійснити всі задуми наступного року.

2017-й став точкою опори, саме в ньому було закладено найбільш фундаментальні новації - прийнято Закон «Про освіту», презентовано Державний стандарт початкової освіти, розпочато підготовку змін до Закону «Про вищу освіту», створено Нацраду з питань розвитку науки і технологій та багато інших кроків, без яких неможливі реальні перетворення у сферах освіти і науки.

 Хочу подякувати кожному, хто, чесно роблячи свою справу, наближав позитивні зміни. Вихователям у дошкільних навчальних закладах, які піклуються та розвивають маленьких українців; учителям і майстрам, які не лише дають знання своїм учням, а й допомагають їм пізнати цей світ; позашкільникам, які допомагають дітям розвиватися цілісно та максимально розкрити власні таланти; викладачам вишів, без яких формування еліти нашої країни просто неможливе; та науковцям, що попри складні умови роботи та серйозні виклики перед нашою країною продовжують роботу на благо усього людства.
діяльність міністерства
Надрукувати

Я вірю в нас з вами та в можливості, які принесе 2018 рік. Зичу всім у новому році невичерпної енергії, натхнення, здоров’я та сил.

Хай новий рік сприяє у задумах, буде сповнений добром та перемогами!

Зі святом!


Міністр освіти і науки України  Лілія Гриневич

 

 

За матеріалами: МОН