Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
31 травня 2019 р. Всi новини

21 417 осіб складали тест з фізики

 

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з фізики взяли 21 417 осіб, що становить 91,2 % від загальної кількості зареєстрованих.

4 учасники ЗНО не змогли потрапити до пунктів тестування через відсутність одного з обов’язкових документів, 7 – через запізнення.

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 105 пунктах тестування забезпечували 3 933 особи. Дотримання процедури тестування контролювали 10 громадських спостерігачі та 5 представників засобів масової інформації.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з фізики через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Із завданнями сертифікаційної роботи можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2019. Фізика». Завтра на цій самій сторінці буде розміщено правильні відповіді до тесту.

 

 

За матеріалами: УЦОЯО