Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ЗВО
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
24 червня 2011 р. Всi новини

Особливості проведення ЗНО з хімії у 2011 році

 

 

У разі якщо для вступу до вищого навчального закладу вам необхідно пройти тестування з хімії, зверніть увагу на особливості проведення ЗНО з цього предмета у 2011 році.


Тест зовнішнього незалежного оцінювання з хімії у 2011 році складається із завдань чотирьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдань на встановлення правильної послідовності та завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

 Загальна кількість завдань тесту – 60, на виконання яких вам буде відведено 150 хвилин.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді - до кожного із завдань вам буде запропоновано 4 варіанти відповіді, серед яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник вибрав та позначив правильну відповідь у бланку А.

 Тест містить 35 завдань цієї форми (від 1 до 35), що будуть оцінені у 0 або 1 тестовий бал: 1 бал у разі надання правильної відповіді; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності – до кожного завдання у двох колонках подано інформацію, яку позначено цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконуючи завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами і буквами (утворити логічні пари).

 Тест містить п’ять завдань на встановлення відповідності (від 36 до 40), за виконання яких учаснику буде зараховано 0, 1, 2, 3 або 4 тестових бали. 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення правильної послідовності - у завданні пропонується розташувати поняття (формули, характеристики тощо), позначені літерами, у певній послідовності, де перше поняття повинно відповідати цифрі 1, друге – 2, третє – 3, четверте – 4.

 Тест містить десять завдань цієї форми (від 41 до 50), що оцінюються у 0, 1 або 2 тестових бали.

 2 бали буде зараховано, у разі якщо буде правильно вказано послідовність усіх подій. 1 бал – якщо вказано частково правильну послідовність подій: тільки першу та другу події, другу та третю, третю та четверту або першу та четверту події; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь на завдання або відповідь на завдання не надано.

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю - числову відповідь необхідно вписати до бланку відповідей. Завдання вважається виконаним, якщо у бланку А записана правильна відповідь.

 За виконання завдання цієї форми буде зараховано 0 або 2 тестових бали. 2 бали, у разі зазначення правильної відповіді, і відповідно 0 балів, у разі якщо зазначено неправильну відповідь або завдання не виконано. Тест містить десять завдань цієї форми (від 51 до 60).

 Максимальна кількість балів, що зможе набрати учасник тестування з хімії, правильно виконавши всі завдання тесту, – 95.

 Додаткові матеріали та обладнання під час виконання тесту з хімії не використовуються. Все що необхідне для роботи міститься у тестовому зошиті. Зокрема, це Періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва, Таблиця розчинності кислот, солей та основ у воді, Ряд активності металів.

 Також зверніть увагу на зразки завдань тесту з хімії та методичні поради щодо роботи із тестом.

 З метою перевірки підготовки абітурієнти також можуть скористатися тренувальними тестами ЗНО онлайн.

 Нагадаємо, тестування з хімії відбудеться у п’ятницю 24 червня.

 Бажаємо успіхів всім учасникам останнього тестування основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року.

 

 

По матеріалам: osvita.ua