Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
27 вересня 2019 р. Всi новини

Вітаємо дошкільників з професійним святом!

 

Неофіційно відзначати День дошкілля почали ще з 2006 року (ініціатива загальноукраїнських видань для працівників дошкільної освіти).

Таким чином прагнули звернути більше уваги на дошкільне дитинство в цілому.

Офіційна ж історія святкування розпочалася з 5 листопада 2010 року. Цього дня  відбувся І Всеукраїнський з’їзд педагогічних працівників дошкільної за участю понад 1250 працівників дошкільної освіти з усіх регіонів України.

У 2016 році Асоціація працівників дошкільної освіти ініціювала, а МОН розробило проект Указу Президента України «Про Всеукраїнський День дошкілля». У проекті датою відзначення обрали 27 вересня, а за традицією дошкільників вітають у останню неділю вересня.

Наразі у галузі дошкільної освіти працює майже 310 тисяч працівників, з них понад 130 тисяч педагогів.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. Саме у цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. Різнобарвне, насичене цікавим змістом дитинство і подальша доля кожної дитини залежать від мудрості вихователя, уваги до внутрішнього світу малюка. Завдяки  вихователям, дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Дитячий садок – це справжня Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни – дітки віком від 2 років. І допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, інструктори з фізичної культури, медсестри, психологи, логопеди, дефектологи. Вони проводять цікаві заняття, прогулянки, екскурсії, свята, відповідають за збереження життя та здоров’я  вихованців.