Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
12 серпня 2021 р. Всi новини

Вітаємо освітянську молодь з Міжнародним днем молоді!

 

Щорічно 12 серпня за всьому світу відзначається Міжнародний день молоді.

День був встановлений Генеральною Асамблеєю ООН за пропозицією Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді.

Організація Об'єднаних Націй визначає «молодь» як осіб у віці від 15 до 24 років. За статистикою ООН, нині нараховується 1,2 мільярда молодих людей, що становить 16% світового населення. Існує припущення, що до 2030 року чисельність молоді, за прогнозами, збільшиться на 7% і досягне майже 1,3 мільярда осіб.

Міжнародний день молоді дає ще одну можливість помічати і враховувати голоси, дії та ініціативи молодих людей в політичному, економічному і соціальному житті. Адже забезпечення участі молоді в політичних, економічних та соціальних процесах підвищує справедливість таких процесів, сприяє довірі до державних інституцій, особливо серед молоді.

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський установив в Україні День молоді, який відзначатимуть щороку 12 серпня в Міжнародний день молоді. Документ набере чинності з 1 січня 2022 року.

 

Молоді, активні й креативні!

У цей міжнародний день ми щиро бажаємо вам, усій освітянській молоді, ні дня не витрачати даремно!

Рухайтеся лише вперед і великими кроками! Заявляйте про себе гучними словами й гідними вчинками! Заповнюйте сторінки свого життя успішними проектами, радісними митями та романтичними пригодами!

Нових перспектив та насичених барвами років молодості!