Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
23 листопада 2021 р. Всi новини

Міністр МОН взяв участь у церемонії відкриття InnoWeek2021 в Республіці Узбекистан

 

23 листопада 2021 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет взяв участь у церемонії відкриття InnoWeek2021 в межах робочого візиту до Республіки Узбекистан.

InnoWeek2021 – це виставка, яку організовує Міністерством інноваційного розвитку Республіки Узбекистан для представлення потенціалу та результатів діяльності у сфері науки, високих технологій, інновацій та інвестиційних проєктів.

«Я впевнений, що участь ректорів українських закладів вищої освіти та представників Національного фонду досліджень України в InnoWeek2021 сприятиме активізації плідної співпраці між країнами. Хочу зазначити, що зараз в Україні відбуваються суттєві зміни і реформи в галузі науки та інновацій, тому нашою головною метою є забезпечення їхньої ефективної реалізації, зокрема шляхом розвитку міжнародних відносин», – зазначив Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

Міністр повідомив про суттєві зміни й реформи в галузі науки та інновацій, а також наголосив на необхідності забезпечення ефективної реалізації реформ, зокрема шляхом розвитку міжнародних відносин.

 

 

 

За матеріалами: МОН