Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
13 грудня 2021 р. Всi новини

Кабмін затвердив план заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку сфери інноваційної діяльності

 

9 грудня 2021 року, на засіданні Уряду затверджено план заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку сфери інноваційної діяльності на період до 2030 року.

Заходи спрямовано на створення сприятливого нормативно-правового середовища для розвитку інновацій, інноваційної інфраструктури та культури підприємництва.

План заходів на 2021-2023 роки передбачає внесення змін до Бюджетного кодексу щодо стимулювання інноваційної діяльності бюджетних установ, а також перегляд пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки та інноваційної діяльності.

«Ми прагнемо залучати ідеї молоді та відкривати нові умови для розвитку їхньої інноваційної діяльності. Уже цього року МОН запроваджено інтенсив Science&Business Startup Bootcamp, розроблено платформу “Наука і бізнес”. Такі заходи сприятимуть інтеграції ідей молоді у розвиток економіки нашої країни», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Розвиток інноваційної інфраструктури включатиме розширення мережі регіональних центрів трансферу технологій, запровадження експериментального проєкту щодо розширення мережі стартап – школа – інкубатор – акселератор на базі закладів вищої освіти та наукових установ, а також надання підтримки ЗВО та науковим установам для здійснення інноваційної діяльності.

Задля успішної комунікації усіх учасників інноваційного процесу передбачається створення вебсайту інтелектуальної власності.

Серед пріоритетних напрямів також – стимулювання інновацій та проєктів на базі відкритих даних, цифровізація, зокрема розроблення онлайн-курсів з цифрової грамотності для різних верств населення.

Передбачається, що реалізація запланованих заходів сприятиме створенню заохотливих умов і можливостей для стимулювання співпраці науковців між собою та з представниками бізнес-середовища задля комерціалізації інноваційної продукції. Також буде налагоджено комунікацію та співпрацю суб’єктів господарювання із науковим середовищем, що збільшить кількість інновацій, які будуть цікаві ринку та відповідатимуть його запитам.

 

 

 

За матеріалами: МОН