Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигации
14 квітня 2022 р. Всi новини

Міністри освіти України та Словенії обговорили можливості забезпечення доступу до української системи освіти дітям, які виїхали за кордон

 

Відбулася онлайн-зустріч Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета з Міністром освіти, науки та спорту Республіки Словенія Сімоною Кустец.

Міністр розповів пані Сімоні Кустец про ситуацію в Україні, зокрема у сфері освіти і науки. Окремо обговорено напрями організації освітнього процесу для українських дітей як на території Україні, так і для тих, хто був змушений втікати від війни за кордон.

Також під час розмови порушили питання про завершення 2021/2022 навчального року в умовах воєнного стану.

Сергій Шкарлет звернувся до пані Кустец з проханням забезпечити нашим дітям доступ до української культури, мови та системи освіти як через використання вітчизняних платформ дистанційного навчання, так і словенських ресурсів.

«Ми воліємо, щоб після закінчення війни наші діти повернулися до своїх рідних домівок, відбудованих садочків, шкіл, університетів. Ми високо цінуємо прояв єдності з Україною і висловлюємо вдячність за підтримку», - підкреслив він.

Міністр висловив переконання, що спільними зусиллями вдасться подбати про збереження майбутнього українських дітей, які більше не бачитимуть війни та житимуть у мирному і процвітаючому суспільстві.

Також, зазначалося про подальшу ефективну та результативну співпрацю задля досягнення миру, збереження і відстоювання спільних цінностей.

 

 

За матеріалами: МОН