Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ЗВО
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигацииГоловна сторiнка / Довідка / Питання та відповіді / Порядок роботи

Крок перший

Зареєструйтесь на сайті щоб ознайомитись з можливостями та форматом тестування, різними видами завдань, пройшовши декілька демо тестів. Оберіть зручний для Вас формат проходження тестування - у формі ЗНО, де відповідь проставляється аналогічно бланку ЗНО, або в стилі web тестування.

Крок другий

Вас зацікавила можливість отримати оцінку власних знань? Визначте навчальні предмети, які необхідні Вам для вступу до ВУЗу. Придбайте діагностичне тестування з обраних предметів. Поставтесь відповідально до тестування, щоб отримати дійсну оцінку власних знань.

Крок третій

Після проходження діагностичного тесту Ви отримаєте оцінку в рейтинговій шкалі, що складена на основі результатів ЗНО попередніх років, та відповіді з роз'ясненнями до завдань діагностичного тестування, рекомендований перелік тем для повторення на основі результатів. Ретельно опрацюйте результат тестування згідно отриманих рекомендацій.

Крок четвертий

Ознайомтесь із запропонованими навчальними курсами з різних навчальних предметів, планом роботи з курсом. Виберіть навчальні предмети, додаткові опції навчальних курсів та сформуйте замовлення.

Крок п’ятий

Оберіть навчальний курс з предметів, що Вас зацікавили, та оплатіть замовлення. Після чого на сторінці з інформацією по предметах ознайомтесь зі списком джерел рекомендованої літератури по предмету, нашими порадами щодо специфіки проведення зовнішнього оцінювання.

Крок шостий

Кожний тематичний блок рекомендуємо проходити наступним чином. Спочатку ознайомтесь з детальним переліком тем та посиланнями на джерела літератури для повторення матеріалу тематичного модуля. Тематичний тест варто проходити двічі - перший раз після повторення матеріалу блоку, другий після повторного перегляду матеріалів, розділів, у яких виявила прогалини перша спроба тестування. Проходити тести тематичних блоків можливо лише три рази. Виконання всіх тестів тематичних модулів дає Вам змогу охопити весь навчальний матеріал вибраного Вами предмету. Така форма підготовки гарантує системне вивчення предмету та можливість відповісти на всі запитання тестів ЗНО.

Крок сьомий

По завершенню курсу ретельно підготуйтеся до підсумкового тесту, адже це оцінка Вашого прогресу у вивченні матеріалу. Результат проходження має додати Вам впевненості під час складання зовнішнього незалежного оцінювання, виділити теми, які ще необхідно доопрацювати. Підсумковий тест можна проходити тричі, хоча реальну оцінку Ваших знань покаже лише перше проходження даного тестування.