Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигацииГоловна сторiнка / Предмети / Біологія

Вступне слово

Дорогі старшокласники!

Ви потрапили на цю сторінку, тому що вирішили або ще тільки плануєте складати зовнішнє незалежне оцінювання з біології.

Якщо ви досі вагаєтесь, пам’ятайте – біологія знадобиться не лише майбутнім біологам чи дослідникам, але й лікарям, фармацевтам, ветеринарам, екологам, спортсменам, вчителям, і багатьом іншим майбутнім фахівцям.

Зовнішнє незалежне оцінювання багатьом з вас здається дуже складним і важливим випробовуванням. І це невипадково, адже саме його результат стане вашим «ключиком» від дверей до омріяного навчального закладу. А результат залежить лише від ваших знань і вміння їх застосувати на практиці. То як боротися зі страхом? Як бути впевненим у власному успіху? Тут допоможе лише сумлінна та регулярна робота.

Тести, запропоновані тут, покликані допомогти вам у підготовці.

Як? Ідея проста.

Спершу на вас чекає пробний тест. Лікарі назвали б це діагностикою – він є своєрідним випробовуванням, перевіркою. Після проходження цього тесту ви отримаєте свої результати та вказівки на помилки, підказки щодо матеріалу, який варто повторити.

А далі має початися щоденна самостійна праця – вивчення нового та повторення вже відомого. Якщо ви колись займалися спортом, то це дуже схоже на тренування. На сайті регулярно з’являтимуться нові тематичні тести, які ви зможете проходити, щоб знову і знову перевірити власні сили, звернути увагу на слабкі місця, заповнити «білі плями».

Все залежить лише від вас. Пройшовши цей навчальний курс, ви впевненіше почуватиметесь під час справжнього випробування і зможете успішно пройти тестування з біології.

До програми навчальних курсiв по кожному з предметiв включено рекомендації щодо специфіки проведення та підготовки до зовнішнього оцінювання з кожного предмета. Крім цього, придбавши курс, Ви отримаєте вичерпний перелік джерел літератури, навчальних посібників і підручників, які стануть у нагоді при самопідготовці.

Працюйте над собою! Бажаємо вдалої підготовки та успіхів!