Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигацииГоловна сторiнка / Предмети / Хімія

Вступне слово

Вітаємо вас, працелюбні й допитливі старшокласники!

Ви опинилися на цій web-сторінці не випадково. Одні з вас шукали можливість у комфортних умовах і за зручним розкладом ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. Інші усвідомили, що без якісної підготовки з цього предмету подальше навчання за омріяним фахом лікаря, біолога, геолога, географа, еколога, вчителя біології та географії, спеціаліста у галузі харчових технологій, експерта-криміналіста тощо виявиться досить складним.

Хоч би там як, ви зробили правильний вибір! Оцінити рівень компетентності з хімії, психологічну готовність проходження ЗНО, виявити прогалини у знаннях і ліквідувати їх вам допоможуть матеріали цього сайту. Використовуючи їх ви

  • набудете навичок тестування;
  • зрозумієте особливості формулювання тестових завдань різних форматів;
  • навчитеся оптимально розподіляти час на виконання завдань тесту.

Пройдіть пробне тестування, аби пересвідчитися у слушності українського прислів’я «не кажи – не вмію , а кажи – навчусь!».

Адже ви не лише ознайомитеся з результатами виконання тесту, а й дізнаєтеся, де схибили, що саме зі шкільної програми слід повторити та які джерела для цього використати.

Тренувальні тести допоможуть виявити «слабкі місця», вибрати оптимальну траєкторію опанування навчального матеріалу з теми. Результати підсумкового тестування переконають вас у правильності вибору способу підготовки до ЗНО, поглиблення та розширення знань з основ хімічної науки.

До програми навчальних курсiв по кожному з предметiв включено рекомендації щодо специфіки проведення та підготовки до зовнішнього оцінювання з кожного предмета. Крім цього, придбавши курс, Ви отримаєте вичерпний перелік джерел літератури, навчальних посібників і підручників, які стануть у нагоді при самопідготовці.

Дорогу здолає той, хто йде. Працюймо разом!