Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигацииГоловна сторiнка / Предмети / Математика

Вступне слово

Ви на сторінці – "Математика".

Зроблений вибір свідчить про серйозні наміри готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Ми допоможемо Вам найефективніше організувати час, що залишився до тестування з математики, для повторення і систематизації вивченого та набуття навичок розв'язання тестових завдань з математики різних форм. Усім тим, хто сподівається лише на чудо, яке допоможе йому в аудиторії під час тестування, нагадаємо інформацію Українського центру оцінювання якості освіти про результати тестування з математики минулого року. Майже кожен четвертий учасник (24 %) виявив початковий рівень навчальних досягнень з математики, тобто отримав оцінку 1, 2 чи 3 бали з 12 можливих за державну підсумкову атестацію з математики. Не сталося чуда… Не варто також думати, що існують такі окремі задачі, знаючи розв’язки яких можна бути впевненим у високому результаті тестування. Успіх прийде лише до тих, хто, окрім знань з усіх розділів програми для зовнішнього оцінювання з математики, уміє користуватися різними способами розв’язування задач, розуміється на формах тестових завдань і правилах роботи з ними, навчився правильно розраховувати час на виконання завдань у різних частинах тесту та зумів здолати хвилювання під час тестування.

Якщо Ваша мета – високий результат на тестуванні з математики, ми допоможемо подолати всі перешкоди на шляху до неї. Не обіцяємо, що буде легко. Однак системна, наполеглива, щоденна самостійна робота, організована за нашим планом, обов’язково вплине на Ваш результат тестування з математики. Ми пропонуємо такий план підготовки.

Спочатку розв’яжіть завдання демонстраційного тесту у форматі ЗНО 2018 р. і отримайте результат, вказівки на помилки, повні відповіді на завдання, підказки щодо матеріалу, який варто повторити. На сайті регулярно з’являтимуться нові тематичні тести, які Ви зможете проходити, щоб перевірити власні сили, звернути увагу на слабкі місця у теоретичній і практичній підготовці та вчасно заповнити виявлені прогалини у своїх знаннях i вміннях. Ми надамо Вам можливість працювати із різними формами завдань, враховуючи ті, що представлені у тестах з математики зовнішнього незалежного оцінювання. Упевнені, що Ваш результат підсумкового в навчальному курсі контрольного тесту, додасть упевненості для прагматичного, спокійного очікування дня проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики 2018 року.

До програми навчальних курсiв по кожному з предметiв включено рекомендації щодо специфіки проведення та підготовки до зовнішнього оцінювання з кожного предмета. Крім цього, придбавши курс, Ви отримаєте вичерпний перелік джерел літератури, навчальних посібників і підручників, які стануть у нагоді при самопідготовці.

Бажаємо успіхів!