Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигацииГоловна сторiнка / Предмети / Фізика

Вступне слово

Шановний абітурієнте!

Якщо Ви зайшли на цю сторінку сайта, значить, Ви серйозна, цілеспрямована людина, яка поставила перед собою мету добре підготуватися й успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року з фізики. Це предмет, що складається за вибором, отже, Ви свідомо обрали його, а значить успіх гарантовано.

Запропонований тренувальний матеріал ураховує всі особливості ЗНО 2018 року з фізики і дозволяє сформувати точне уявлення про вимоги до знань, предметних умінь, рівня складності завдань, які виносяться на тестування.

Самостійно розв’язуючи завдання діагностичного тесту, Ви маєте можливість перевірити рівень своїх знань і вмінь. За необхідності можете ознайомитися з розв’язаннями завдань та посиланнями на програму, підручники й посібники, які допоможуть Вам повторити й узагальнити вивчений матеріал.

За допомогою завдань тематичних тестів ми намагалися якомога повніше охопити розділи програми, акцентувати Вашу увагу на знаннях і вміннях, якими Ви обов’язково повинні володіти після вивчення шкільного курсу фізики, на типах завдань, які Ви повинні розв’язувати.

Наша систематична співпраця протягом підготовчого курсу, повторення вивченого матеріалу, постійна практика у розв’язуванні завдань забезпечить Вам якісну підготовку до тестування з фізики, Ви будете впевненіше почуватися під час серйозного і відповідального випробування у Вашому житті – вступу до вищого навчального закладу – і обов’язково досягнете бажаних успіхів.

До програми навчальних курсiв по кожному з предметiв включено рекомендації щодо специфіки проведення та підготовки до зовнішнього оцінювання з кожного предмета. Крім цього, придбавши курс, Ви отримаєте вичерпний перелік джерел літератури, навчальних посібників і підручників, які стануть у нагоді при самопідготовці.

Бажаємо успіхів!