Безкоштовний доступ до тестів
Рейтинги ВНЗ
З НАМИ - до
ЗНО
на 200 балів !
Проход по ссылкам навигацииГоловна сторiнка / Предмети / Історія України

Вступне слово

Вступні випробування завжди були й, очевидно, будуть для випускників шкіл, їхніх батьків і вчителів подією радісною та водночас хвилюючою, пов’язаною з клопотами й нервовим напруженням.

На сьогоднішній день існує лише одна можливість стати студентом – це успішно пройти зовнішнє незалежне оцінювання, склавши тести з відповідних предметів.

Якщо Ви вже обрали історію України як предмет, результати тестування з якого стануть Вашою «перепусткою» до престижного університету, то даний курс підготовки - саме для Вас.

Пропонований Вашій увазі курс - своєрідний порадник: як підготуватися до тестування з історії України та успішно його пройти.

Основна ідея курсу полягає в тому, що вчасно розпочата, вдало продумана і вміло проведена підготовка надасть Вам можливість досягти успіху на тестуванні й реалізувати свою мрію продовжити навчання за обраним фахом.

Курс не пропонує готових рецептів Вашого успіху на зовнішньому оцінюванні, але він указує на чинники, які сприятимуть цьому успіхові.

Очікувати високих результатів тестування можна лише за умови сумлінного, якнайглибшого, правильно спланованого повторення вивченого матеріалу і віри в себе, свої можливості та знання.

Ознайомившись із запропонованими матеріалами, самостійно виконавши розміщені на сайті завдання з усього курсу історії України, Ви будете почувати себе впевнено під час самого тестування, зможете раціонально спланувати свій час і успішно виконати тест з історії України.

До програми навчальних курсiв по кожному з предметiв включено рекомендації щодо специфіки проведення та підготовки до зовнішнього оцінювання з кожного предмета. Крім цього, придбавши курс, Ви отримаєте вичерпний перелік джерел літератури, навчальних посібників і підручників, які стануть у нагоді при самопідготовці.

Доброї Вам підготовки до іспиту та успіхів на тестуванні!